| JustifyBad a întrebat:

Buna TPU.In legatura cu Metin2:mi-am facut un server si as vrea sa modific "ratele"la bonusuri (ex:inloc de Inteligenta+25 sa fie +10000). Ma poate ajuta cineva? FUNDAhappy

Răspuns Câştigător
| N3X7 a răspuns:

Te conectezi prin navicat la server si dai la player (din stanga)si la player_attr din tabele si acolo sunt toate bonusurile daca vrei bonusuri 10000 pui in toate casutele alea 10000

1 răspuns:
| Mircica_9738 a răspuns:

Intra in baza de date! Desarhivezi programul acela pe care vrei sa modifici si dai start in mai putin de 2 min se modifica POTI FACE ASTA CU ORCIE VREI SA MODIFICI fundita?