| aladeieri a întrebat:

Ma joc Metin2 si am o nelamurire in legatura cu Switch bot pe unele Metine a mers dar pe Metin2 Severin nu merge.Deci ma lasa sa intru in joc cu Switchbot imi fac setarile la bonusuri cum as vrea sa fie, si cand ii dau START nu bonuseaza, ma poate ajuta cineva? Multumesc

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| aladeieri explică:

Imposibil sa nu mearga, mai astept pareri... trebuie sa mearga

| wrestelmania a răspuns:

Pai ba poate pe acel mt2 nu merge te ai uitat la site ul de dwanload si publicatia ao scsrie ca functioneaza la toate metinurile da severin e nou si poate acel hack e mai de mult din 2008 sa zzicem

| senoux a răspuns:

Baga id de mess florin. vladoiu. S-ar putea sa am eu raspunsul happy