| AlexAttac a întrebat:

In metin2 Hammer, cum poti deveni mai bun fara sa donezi, adica am vazut playeri care nu aveau mod sau site si omorau foarte bine.
Intrebarea mea este cum poti deveni mai bun pe un caracter de ninja.
Dar care caracter este cel mai bun in metin2 Hammer? Am vazut multi playeri care erau caracter sura. E mai bun?
Am bonusuri bunicele, dar nu rezist la PVP, doar foarte rar crying.
Dati-mi va rog niste sfaturi.
FUNDA SI VOT raspunsul cel mai bun.
A, si ce iteme sunt mai bune din metin2 hammer la orice caracter, si nu uitati sa mentionati si care caracter e mai bun si itemele necesare.
Va rog mult, si scuze ca cer atat.

1 răspuns:
| Ciprian0123 a răspuns:

Cel mai bun caracter este sura arme magice dar trebuie sa faci duelurile fara arma deoarece te ajuta un bug si ca sa te ajute foarte mult la PVP ar trebui sa bagi pe itm la 6/7 ninja ninja sura sura etc si la 1-5 bns life energy inteligenta si HH(semi-om) (toate acestea pentru sura) succes an continuare! si mult noroc la PVP!