| Emme_Geoo_1975 a întrebat:

in momentul actual, pe transformice cum fac capsuni gratuite? Fara sa trimit cod...si scuzati categoria. DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| AllmaGirl a răspuns:

Nu exista nicio metoda sa obtii capsuni gratuit momentan. Doar la anumite evenimente, dar anunta, si nu te lua dupa cei ce zic chestii gen "daca suntem x soareci pe room y, primim z capsuni". Asteapta, dar cand se dau nu se dau cine stie ce...20 si ceva maxim, si rar...

1 răspuns:
| alexandru28469474 a răspuns:

Sincer nu exisa eu cand am vrut am bagat 4 lei. nu costa mult. Incearca si uh Iar toate hack-urile nu emrg
Funda? laughing