| Alexzxc a întrebat:

Care este cel mai bogat om din lume la momentul actual (2015), şi la ce suma se estimează averea lui?
(ma scuzati daca nu am ales categoria buna, aceasta mi s-a parut a fi cea ok.)

Răspuns Câştigător
| gamesFENOMENUL21games a răspuns:

E foarte greu de stiut pentru ca multi nu si-au declarat chiar toata averea, adica pot avea conturi nedeclarate, case, poate si insulelaughing, dar Bill Gates ramane cel mai bogat de ceva oameni, la o avere de aproximativ 80 de miliarde de dolari, mai exact 79, 3 miliarde

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.antena3.ro/......20431.html

Toate cele bune!

Răspuns utilizator avertizat