| IancuRadu a întrebat:

In ultima vreme nu imi mai merg jocurile(unele cum ar fi Prototype, Gta San Andreas etc.) Are legutura pu placa video? Toate jocurile mergeau normal inainte. Mai jos sunt datele

Machine name: TOSHIBA
Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit (6. 1, Build 7601) Service Pack 1 (7601. win7sp1_gdr. 111118-2330)
Language: English (Regional Setting: English)
System Manufacturer: TOSHIBA
System Model: Satellite L300
BIOS: Default System BIOS
Processor: Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T2390 @ 1. 86GHz, ~1. 9GHz
Memory: 2048MB RAM
Page File: 1209MB used, 2866MB available
Windows Dir: C:\Windows
DirectX Version: DirectX 11
DX Setup Parameters: Not found
DxDiag Version: 6. 01. 7601. 17514 32bit

Ce pot face? Dau funda celui mai bun raspuns si celui mai folositor!

Răspuns Câştigător
| eutunoilafilm a răspuns:

Da e posibil.Calculatorul e cam slab.