| XtiGrEx3S a întrebat:

Buna TPU incerc sa ma loghez pe orientalmt2 si cand apas conectare imi tot apare „a aparut o eroare la server" ce se intampla ajudatima dau funda!

Răspuns Câştigător
| Anghelescu_Andrei_1990 a răspuns:

XtiGrEx3S sunt posibile multe lucruri in mt2
-poate ca nu mai este online servarul
-poate ca nu tiai facut contul bine
-poate ca nu l-ai instalat corect
daca nici una din cele 3 raspunsuri nu sunt bune atunci nu am ideecrying

2 răspunsuri:
| Skay a răspuns:

De obicei astfel de probleme apar de la antivirus. Cand joci dezactiveaza-l sau dezinstaleaza-l. Daca serverul nu este online trebuia sa iti apara CH1:...; daca nu faceai contul bine trebuia sa iti zica nume si parola gresita, iar de instalat nu prea ai cum sa nu il instalezi corect. Cei care au facut clientul l-au facut in asa fel incat sa fie usor de folosit. Cel mai des probleme e de la antivirus, de exemplu pe hammer mt2.

| XtiGrEx3S explică:

Nu-i de la antivirus l-am dezinstalat si cu contul e bun pe site ma pot loga