| REbeCaElY a întrebat:

Intrebare pentru cei care joaca Stardoll.
La academie imi spune sa folosesc articolele pentru coperta si paginile de interior si sa salvez in portofoliu
Ce trebuie sa fac? big grin

Răspuns Câştigător
| Moryami a răspuns:

Ştiu, nici eu n-am găşit din prima. Dar tot am găsit până la urmă laughing

3 răspunsuri:
| Moryami a răspuns:

Te duci acasă ( în joc ), faci o poză păpuşii tale ( este un aparat foto într-un colţ parcă ) şi dupăce faci poza, te întreabă: Unde vrei să salvezi poza, sau ceva de genul.

| REbeCaElY explică (pentru Moryami):

Am incercat dar nu merge crying

| REbeCaElY explică (pentru Moryami):

Atunci m-ai incerc laughing

| Moryami a răspuns (pentru REbeCaElY):

Ştiu, nici eu n-am găşit din prima. Dar tot am găsit până la urmă laughing