| RadXx a întrebat:

Buna TPU intrebare urgenta, cine a mai jucat Digimon Masters online la mine nu stiu ce are imi da mesajul acesta de eroare:CsMessage HackShield StartService Failed!
Error code = 204 nu stiu ce sa fac crying help plz va rog eu mult ce sa fac sa nu mai imi dea si sa imi intre an joc am reinstalat jocul de multe ori!

2 răspunsuri:
| vilicava a răspuns:

Man ce windows ai? Daca ai widows 7 in veci nu o sa iti mearga big grin si daca ai windows xp incearca sa dai update la HackShield (intri in folderul Joymox si dupa in folderul programului) bafta big grin

| AdivanPersie a răspuns:

Si mie imi apare nu stiu ce sa fac raspundeti va rog mai repede te inteleg frate.Ma enerveaza si inca ceva asemanator mi se intampla la s4 league dau start apoi astept se incarca al cu hgh. si apoi nimic ajutorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.