| VoltsLife a întrebat:

Am si eu un PC decent care merge fortnite undeva la 60 de fps pe 1200 x 900 rezolutie. Ce vreau sa zic este ca se deschide dar de curand face fite. Imi da urmatoare eroare:

Error Code: 20006 (Cannot create service (StartService failed: 2))

5 răspunsuri:
| CarcotasulVesel a răspuns:

Raspunsurile cu uTube de mai sus par rezolvarea
daca totusi nu merg, atunci
1. lasa-te de cheat-uri tongue
2. dezinstaleaza de tot Fortnite SI Epic Gamez si reinstaleaza-le

ps, si daca merg, oricum lasa-te de cheaturi big grin

| iwefgOficiall a răspuns:

Eroarea este din windows sau dintr-un anumit program?

| iwefgOficiall a răspuns:

Uita-te la videoclipul asta si vezi daca poti repara eroarea pe care o ai.
https://www.youtube.com/watch?v=3WRmZXcWjf8

| RedSefu a răspuns:

Ai discord? te pot ajuta in legatura cu fps urile si cu parental controls