| cuceritorul2 a întrebat:

Buna TPU.Intrebarea este pentru cei ce joaca lord of the rings conquest la nivelul 3 in war of the ring la mines of moria cand incep imi arata 3porti una in stanga in mijloc si in dreapta iar cea din mijloc este deschisa dar cand incerc sa ies pe acolo nu ma lasa e ca si o parta invizibila. Va rog spuneti-mi daca ati trecut de acest nivel.Multumesc.P.S. Dau funda celui mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| RomAntic002 a răspuns:

Trebuie sa te duci la ramasitile gnomilor, ati arata cu alb unde trebuie sa ajungi

| RomAntic002 a răspuns:

Trebuie sa ajungi la ramasitile gnomilor ati arata cu o kestie alba e simplu... daca vrei amanunte da add stefy_darck