| Mx7BMX a întrebat:

Joc 4story si sunt incepator. Care este cel mai tare caracter PVP care sa fie bun si la rezistenta si la atac? Si as vrea sa imi explicati si de ce este cel mai bun. Raspunsul care ma ajuta primeste FUNDA.

1 răspuns:
| BoysKiller a răspuns:

In sfarsit despre 4 story ceva .....Pai cel mai tare caracter PVP Este Razboinicul deoarece razboinicul are o forta bruta cand vrei sa bati pe cineva i dai direct in cap nu tragi cu arcul sau diferite magi razboinicul este cel mai tare la 4 story la atack si rezistenta
Sper Ca Te Am Ajutat.Bafta la 4Story! Funda?