| mariacool a întrebat:

BUNA TPU! joc counter strike de 3 ani si vreau sa fiu admin pe un server si cand sa fac cerere zice cate redirecte pot sa tin si eu nu stiu ce sunt alea redirecte va rog sa ma ajutati dau fundaaaaaa!

1 răspuns:
| Crys_1629 a răspuns:

Deci redirectele sunt ceva ce dowloandezi iti da adminu srvrului u le dowloandezi si scrii cate pornesti ele se pornesc cate una si apar in bara start vreo 30 scrie dacas fake nu-ti mere pcu incet da u il intrebi daca-s fake adica nu-ti fac pcu sa mearga incet cat se deschid daca zice canus fake nu deschide nicio aplicatie pana nuse pornesc toate sau poti sa intri din ainte in counter si sa pornesti jocu apoi redirectele si daca vrei sati zic ce sunt nicio nuprea stiu sigur da stiu asa ele apar in lista de sv sub alt nume sau acelasi si playeru cand intra il da pe sv mai poti sal intrebi sipe adminu pirncipal adica owneru serverului sper cateam ajutat daca e baga id meu crys. 2011 daca ai vreo nelamurire.