| Kerenai a întrebat:

Joc de mai mult timp Wrestling MPire as vrea sa stiu daca imi puteti da un hack (daca se poate sa mearga pe mai multe versiuni ex:: Wresling MPire HD, Wrestling MPire 2008, ect) sau macar niste coduri mai importante m-ar interesa mai mult cum sa fac sa-mi adaug puncte la status (strenght, agility, skill, stamina) fara sa fac antrenamente. DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut si eu joc wrestling mpire 2008 e super tare eu folosesc : Http://www.gamewinners.com/Cheats/index.php/Wrestling_MPire poftim sper ca te-am ajutat

| Kerenai explică (pentru OnuOnulică):

Scrie: This page does not exist.

| Ibrahimovic a răspuns:

Ca sa faci puncte in plus:
In meniul principal intri la editor. Alegi carrer-universul in care joci. Alegi divizia in care te afli acum (sau poti edita orice wrestler din orice divizie), apoi dai la profile si pui 99, 99, 99 sau cat vrei tu la toate!