| Cristina_Pirjolea_1978 a întrebat:

Buna TPU joc metin de ceva vreme, azi am instalat windowsul (windows xp 32 biti ) am instalat jocul dar cand il deschid sa joc imi da eroarea asta Cannot find "python27.dll".please, re-install this application. ce trebuie sa fac

4 răspunsuri:
| Apetrei_Bogdan_1995 a răspuns:

Nu,am avut problema si e o eroare pe un Driver de la Nividia. Cauta pe saitul official sau cauta python27.dll pe Google. Daca vrei te ajut eu pe Skype: gamemaster7571

| alliyn13 a răspuns:

Hmm... daca ti-ai facut singura windowsul incearca sa il duci la cineva sepcializat sa iti bage un windows cu liceenta daca se poate thinking e de la windows chestia asta nu prea ai ce sa-i faci

| Cristina_Pirjolea_1978 explică (pentru alliyn13):

Mi la instalat cineva specializat. si imi da eroarea aceea. nu stiu ce sa fac