| David1998 a întrebat:

Joc MineCraft de ceva timp si mi-am facut tot felul de case.Acum joc pe un server si am foarte multe lucruri si vreau sa-mi fac o casa mare si frumoasa cu gradina. Puteti sa-mi dati niste poze/schite ( daca se poate din mai multe inghiuri) sau videoclipuri cu case(case din minecraft sau chiar si viata reala, pentru ca nu o s-o fac exact). Dar vreau sa indeplineasca cateva din urmatoarele cerinte :
1.Sa aiba ( 1, 2, 3...) etaje( 2 ar fi destule)
2.Gradina
3.Piscina
4.terasa
Capoi restul le fac din capul meu (cabanuta, ferma de vaci/oi/porci...etc)
Multumesc!

2 răspunsuri:
| TerogRaspundePrietenas a răspuns:

Salut David1998 eu joc mc de 6 Ani daca vrei sati arat niste modele de case contacteaza-ma pe skype anto. florin1 sa spui cine esti ok big grin si te voi ajuta cu modele superbe de casa big grin FUNDA?

| David1998 explică (pentru TerogRaspundePrietenas):

David_davidu16 sau Scurtu David asta mii skypu nu te gasesc...am poza de profil cu unu in tricou rosu. poza la Web!