| DumitruBodnariuc a întrebat:

Bună TPU, joc Phasmophobia și am găsit o ouija board, faza e ca orice întrebam nu funcționa, era pornita, aveam lumânări si microfonul mergea pentru ca mai jucam cu cineva și ma auzea. Aceeași întrebare am și la spirit box, o întreb orice și nu răspunde, repet microfonul merge și niciodată nu merge sa vorbesc cu ea. (in acel moment vorbeam în joc)

1 răspuns:
| Kappa6 a răspuns:

Faza e ca fantoma NU este responsabila sa raspunda. Ce vreau sa zic este ca sunt mai multe tipuri de fantome iar unele nu vor raspunde la Spirit Box sau Ouija Board. Sunt sanse 50/50 sa dai de o fantoma care sa iti raspunda.