| AdryanAdy10 a întrebat:

Joc Soccer Manager de 2 zile si nu stiu cum sa imi salvez tacticile si asezarea in teren. Imi fac formatia si daca ies cand intru iar nu mai am aceleasi tactici. Imi ziceti cum se salveaza? va rog puppy dog eyes puppy dog eyes dau funda :* :*

Răspuns Câştigător
| iustin987 a răspuns:

Buna,dai la tactici si acolo iti apare in dreapta terenul si fotbalistii si in stanga fortabilstii si mai sus iti scrie :elibereaza echipa/anuleaza modificarile/alegere automata sunt in rand unul dupa altul iar sus este CONFIRMA ECHIPA DE START dai acolo si ai modificarile sunt salvate, funda?