| danimacai a întrebat:

Buna TPU.Jocul Naruto Shippuden ultimate ninja storm 4 este si pentru PC? Am tot vazut pe youtube ca a dat cineva link de download,am download-at si era de tip rar, trebuia sa-l dezarhivez, si cand am dat sa dezarhivez, mi-a cerut parola, m-am uitat in folder si era un notepad cu un site de unde iau parola, dar site-ul avea survey, si nu am putut descarca. Daca e jocul si pentru PC, imi puteti da facebook-ul vostru sau mess-ul sa imi trimite-ti link.Multumesc

2 răspunsuri:
| M0scraciun a răspuns:

Il poti lua de pe f i l e l i s t

| TheCraftingHero a răspuns:

Nu mai crede prostii.Cand ai postat tu intrebarea jocul nici nu aparuse, nici pentru PS3 PS4 sau alte console.A aparut pe 5 Februarie.Descarca-ti Steam, fa-ti cont, iar apoi cumpara-l.