| anonim_4396 a întrebat:

LA MULTI ANI! As dori sa-mi spuneti si mie toate jocuri de moda precum:stardoll, fashion city, coco girl etc, de la facebook.Multumesc happy si inca o data LA MULTI ANI!

2 răspunsuri:
| Robby9812 a răspuns:

Buna! cred ca te pot ajuta cu niste jocuri :fashionista(pe facebook),gosupermodel,looklet,ladypopular,doll in the city,my american, miss bimbo, astea sunt cele care se bazeaza mai mult pe moda. Sper ca te-am ajutat. Fundita? big grin

| Robby9812 a răspuns:

In caz ca nu gasesti jocul my american iti dau linkul http://www.my-american.com/