| LooLZeT a întrebat:

M-am apucat de Saints Row: The Third si cand dau new game imi da o eroare ca cica n-are loc sa creeze new game-ul... Am facut curatenie unde il am salvat... si in ce poate acolo se salveaza si nimic. Funda*

3 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Trebe sa aiba loc cel putin 2-3 gb pentru a se salva.

| Valy_Pitigoi_1994 a răspuns:

Degeaba tot nu merge.Eu am 200 gb liberi pe laptop si tot nu pot sa salvez

| Valy_Pitigoi_1994 a răspuns:

Deci eu am rezolvat. Unde ai montat disku de la joc dai click dreapta open si dai pe foldrul Skidrow sau crack cum se numeste (nu mai stiu) si dai copy la ce e acolo in folderul acela si dai paste in folderul jocului unde e instalat... dupa merge asa am facut si eu...
Sper ca te-am ajutat
Funda?