| Spawny a întrebat:

Buna TPU ma. m apucat de Saints Row The Third si am o mica problema. Cand dau new game imi da o eroare ca nu poate salva jocul. De jucat pot juca dar nu pot salva! Funda:* +Ca raman dator!

6 răspunsuri:
| robijam a răspuns:

Trebuie sa ai loc acolo unde se salveaza macar 2-3 gb.

| Valy_Pitigoi_1994 a răspuns (pentru robijam):

Tot nu merge eu am mult spatiu(laptop) si tot nu pot sa salvez zice no save games

| Skruci a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.
Voua astia care va merge sa salvati aveti cumva vreun fisier de la joc in decumente?
Eu nu am si cred ca daca ii fac folder o sa mearga

| Valy_Pitigoi_1994 a răspuns:

Robijam,tot nu merge eu am doua sute sau nu stiu cat spatiu si nu pot salva. Imi da no save games

| Valy_Pitigoi_1994 a răspuns:

Trebuie sa faci misiunea dupa cred ca poti salva (la mine tot nu merge dar poate ai tu mai mult noroc) BAFTA

| Petrescu_Andrey_1997 a răspuns:

Ba dar nu trebuie sa-ti faci cont cumva?
ca si eu am aceeasi problema