| Ynferno123 a întrebat:

m-am conectat cu un cont de fortnite pe ps 4 iar celalat cont nu pot sa-l deconectez deoarece nu pot verifica adresa de email pentru ca nu il am ca drept cont de google si nu stiu ca sa fac. As vrea un site de la voi va rog frumos in care pot decoda un email adica acel email are un fel de al doilea email si trebuie sa-l decodez asa ca am nevoie de un site pentru a putea face asta. Va rog eu ajutor va rog si sper sa nu fie acest mesaj sters, va rog.

3 răspunsuri:
| RobertRawr a răspuns:

Nu inteleg nimic din ce scrie acolo. Respira adanc si mai scrie odata mai detaliat.

| Ynferno123 explică (pentru RobertRawr):

Deci eu m-am conectat cu un cont pe platforma ps 4 dar nu ma pot deconecta ca sa ma pot conecta cu altul deoarece trebuie sa imi verific emailul dar eu nu il am ca drept cont de google si ca sa-l recuperez am nevoie de emailul de recuperare dar eu nu-l stiu ca sa pot schimba parola si am nevoie de un decodor de acest lucru ma poti ajuta cu un site ceva

| RobertRawr a răspuns (pentru Ynferno123):

Ce vrei tu nu esti posibil, cred ca poti sa iti faci alt cont.