| Gumball9 a întrebat:

De ce atunci cand vreau sa ma conectez pe un anumit joc in care este necesara inregistrarea cu contul Google imi apare ca prima imagine atunci cand intru in el ca dispozitivul nu poate gasi niciun cont de Google, eu fiind conectat la acesta? Intr-un fel inteleg, deoarece eu cu fratele meu schimbam conturile de pe acelasi dispozitiv pentru a intra intr-un anumit joc, si facand asta am observat ca ni s-au schimbat email-urile, chiar daca sunt aproape la fel, al meu avand doar cu o litera in plus, insa ideea este ca atunci cand vrem sa ne conectam putem scrie email-ul nostru original, caci atunci cand ne conectam in contul respectiv apare tot acea adresa de email noua in setari, si probabil aplicatiile pe care noi vrem sa le accesam iau in considerare adresele noi, chiar daca acelea au fost adaugate fara sa vrem noi. Si aceeasi problema o are si fratele meu. Deci eu inteleg de ce imi apare in aplicatii acel mesaj, dar vreau sa stiu ce pot face in acest caz. Trebuie sa schimb adresa de email, sau? !