| MessYMess a întrebat:

M-am lasat de metin2 united, dar nu stiu ce jocuri in romana mmorpg cu grafica buna de fete sa mai ma joc!? Va rog sa-mi spuneti daca stiti jocuri de acest gen! Cel care imi spune cele mai bune jocuri si cele mai multe primeste fundita+vot!

Răspuns Câştigător
| raikidd a răspuns:

Deci jocuri in romana mmorpg cu grafica buna de fete, da esti cam stricta, cred ca exista doar 2 jocuri mmorpg in romana: metin, 4story, ramane la latitudinea daca acele jocuri sunt "de fete"(personal toate jocurile in afara de cele cu tenta sexuala sunt de fete sau baieti), grafica lasa de dorit la amandoua

| MessYMess explică (pentru raikidd):

Multumesc! Mi-ati fost de mare ajutor si am inceput sa ma joc 4story! Dar cand ma deloghez si intru din nou ma da de la inceputul jocului!

3 răspunsuri:
| MorcovuNud a răspuns:

Incearca Diablo III ai gratuit pana la nivel 20... ca sa vezi cum este jocul!
Sau WoW, LoL, Shaya, 4Story, Cs GlobalOffensiv chiar daca nu e mmorpg are grafica :X BETON!
funda daca ti-am fost de ajutor!

| MessYMess explică:

Multumesc! Mi-ati fost de mare ajutor! Acum am inceput sa ma joc 4story si este un joc destul de frumos, chiar mai frumos decat metin2! Dar cand ma deloghez si intru din nou ma da de la inceputul jocului!