| Xoniaa a întrebat:

Ma joc Dragon City si pentru doi dragoni trebuie sa joc social wars si social empires in social wars am facut lvl 10 si pe social empire am 9 dar am fost intro lupta cu soldatii si mi-au murit din ei de unde ii pot recupera? Va rooog cel mai bun raspuns funda! sad

1 răspuns:
| master2002 a răspuns:

La un anumit level iti da graveyard cumpara-l apoi obtine licorile alea si ii poti obtine inapoi.Dar decat sa faci risipa de licori pune altii. Funda?