| chio97 a întrebat:

Buna tpu.Ma joc farming simulator 2013 si vreau sa stiu cum pot sa cumpar oi vaci gaini...sau ce trebuie sa fac pentru a le avea in coteț am doar un cocos. Funda pentru raspuns

4 răspunsuri:
| kzd a răspuns:

Daca ai vreo nelamurire legata de un joc cauta pe yt, eu asa fac. http://www.youtube.com/watch?v=HouPCnn9k7w - iti apare pe la 0:35

| tacea112 a răspuns:

Te duci la magazin, si vezi cand intri sa cumperi sunt 2 parti sus si apesi pe toate si cumperi

| bomboana01 a răspuns:

Pai nu stiu cumpara oua sau poate trebuie un level ceva nu ma pricep

| adyzu a răspuns:

Pe p apasa