| buhu a întrebat:

Ma numesc Iuli si joc CS de vreo 3 ani. Am facut un server care nu prea are succes. Cum sa atrag jucatori pe sv-ul meu! Dau funda! Serverul aici sj.laleagane.ro:27015

Răspuns Câştigător
| Chevyn a răspuns:

1) Admine free
2) Reclama pe servere dar ai grija ca risti
3) Prieteni care sa te sustina cu cativa bani sau macar cu forumul
4) Redirecte
5) Sa te informezi cei care vor gradul de Manager pe forum/sv si vor sa ajute la FTP
6) Inainte sa bagi bosturi asigurate ca tu sa te simti bine pe server
Ma refer la : Muzica dupa ce pui o bmb
Comenzile cand vor sa cumpere cineva grade de Admin/VIP
Concursuri
Depinde cum vrei sa ti serverul cat mai classic sau cat mai asa.

Dupa mine eu zic sa nu bagi parasuta sau double jump e o mare prostie!

Noroc sper ca te-am ajutat si spor cu serverul!

2 răspunsuri:
| buhu explică:

Va multumesc amandurora! happy

| SwagGirl17 a răspuns:

Buna! Uite aici un sfat
Ca la orice sv de jocuri de exemplu:Minecraft
Trebuie sa intrii pe alte servere si sa faci reclama adica:INTRATI PE sj.laleagane.ro:27015, server nou!

sau poti sa intrii pe facebook si sa iti faci pagina serverului si iti chemi prietenii
Funda? big grin