| Abby2502 a întrebat:

Ma numesc Sabina si mi-am CUMPARAT sims 3 starter pack ( sims 3 base game, Late night expansion pack si High end loft stuff pack ) si acum de curand ( 16 iulie 2013 ) a aparut Expansion Bundle care contine Sims 3 World Adventures ( WA ) si The Sims 3 Generations pe care le doresc foarte foarte mult ( adica foarte foarte foarte foarte mult ) si inca nu a aparut in magazine in Romania si ma gandeam sa il iau de pe origin direct... dar cand intru pe site-ul oficial the sims 3 si cand intru acolo la news feed la sims 3 expansion bundle si ii dau buy mi se deschide o fereastra de origin mai exact in home la origin adica nu la joc sa pot sa bag numar cardului sau asa ceva si cand dau la search nu imi da, imi da doar alte expansion pack-uri. Si as dori si eu sa stiu cand as putea sa il iau sa cand apare pe origin sau macar daca va aparea pentru ca eu vreau de pe origin fiindca acolo le am si pe celelalte. DECI PRACTIC INTREBAREA E : DE CE NU A APARUT INCA PE ORIGIN SA IL POT LUA? VA APAREA? Multumesc anticipat.DAU FUNDA

4 răspunsuri:
| Abby2502 explică (pentru HeRmeSs):

Dap. dau 36 euro pe transport...

| Abby2502 explică (pentru HeRmeSs):

... Nu ai citit mai sus ca il am... si ce legatura are cu ce vreau EU >?! Eu vreau informatii despre cand apare pe origin sau daca apare!