| Bunoiu_Roberta-Maria_1998 a întrebat:

TPU! Mi-am cumparat Call of Duty: Black OPS dupa site-ul celor de la Altex. Mi-a sosit acum cateva zile si am incercat sa il deschid, cum se deschide orice joc normal. Nu functioneaza. Dau install si mi se incarca pana pe la 27% si dupa imi scrie ceva gen ca ar fi invalid si imi recomanda sa incerc mai tarziu. Precizez ca jocul este special pentru pc. Cum sa fac sa-l deschid?

2 răspunsuri:
| Zecheru_Alexandru_1991 a răspuns:

Ce sistem de operare folosesti(adica windows 32/64 bit) daca sitemul este compatibil atunci instaleaza toate driverele si mai mult conteaza directx in jocul acesta