| B3HappyN0Worry a întrebat:

Mi-am descarcat Metin2 Imperia (server privat) si cand intru pe el nu ma lasa sa ma loghez daca apare la CH1 de exemplu ON doar daca apare NORM pentru ca daca apare ON imi apare asa "eroare la conectarea la server",sau aproape de fiecare daca cand apas pe caracter ca sa intre in joc mereu ma scoate de pe joc si tot apar erori de genu "?" si nu stiu ce sa fac,sau astea apar si cand ma teleportez undeva sau intru intr'un portal,face asa mereu,sau de multe ori nu ma lasa nici sa ma loghez ca apare iar aia cu "?". Deci ce pot face? Am intrebat mai multi oameni si cica e un bug,da eu nu cred asta,e prea exagerat,atatea buguri pentru ca pe multi nici nu ii scoate din joc cand se teleporteaza sau intra intr-un portal sau cand se logheaza, deci nu stiu ce sa mai cred, va rog ajutati-ma! FUNDA si VOT!

Răspuns Câştigător
| PepsyTwyst a răspuns:

Asta inseamna ca Metin-ul pe care l-ai descarcat are virusi. O metora ca sa nu iti mai apara acele errori este sa dezinstalezi anti-virusul ori sa intri in setarile anti-virusului si sa dai off la modul pentru jocuri. Funda?