| mrxmihaix a întrebat:

Buna TPU.
Mi-am descarcat minecraft si nu imi merge.am instalat si java si tot nu merge.
imi intra pentru cateva secunde si apoi iese
ce trebuie sa fac?
funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti alta versiune. Daca nu functioneaza nici respectiva inseamna cel mai probabil ca ai un PC slab pentru acest joc.

| mrxmihaix explică (pentru anonim_4396):

Am un pc bun, imi merg jocuri ca:nfs the run, fifa 2012, off road drive, etc, dar asta nu-mi merge

| anonim_4396 a răspuns (pentru mrxmihaix):

O fi ceva de la versiunea care incerci sa o rulezi, sau poate e ceva de la versiunea Java. Schimba-le pe ambele vezi daca ai vreun rezultat.

| iMwrr a răspuns:

Frate....ai intrat in %appdata% si l-ai copiat acolo? daca nu ii dau dreptate lui DEMarkHelper...