| KenozumiKen a întrebat:

mi-am facut un server de samp (San Andreeas Multyplayer) si eu si fratele meu ne-am conectat la el dar altcineva care vrea sa intre nu ii merge, baga ip-ul si le scrie retrivering server, eu le-am dat ip cu care m-am conectat si eu si fratele meu dar nu merge.Cine ma poate ajuta sa il fac sa mearga? Dau funda! Si daca va jucati va dau admin!
Ps:limita de playeri este 60

1 răspuns:
| BdyBluu a răspuns:

E hostat? id meu: bogdii.bluu@yahoo.com poate te ajut sa testez..sau sa iti recomand ceva