| SimionAlexandru69ever a întrebat:

Buna TPU mi-am instalat windows xp si vreau sa imi instalez google chrome ca am inteles ca e cel mai bun browser si cand dau sa se instaleze imi apare programul de instalare si pe la jumatatea instalari sau chiar pe la sfarsitul instalari mi se intrerupe brusc! Va rog sa ma ajutati sa pot sa am acest browser deoarece mozilia nu prea imi place si.Si opera mi-ar placea dar cand dau sa se instaleze imi scrie Error 45! Va rog ajutati-ma! Dau Funda big grin

Răspuns Câştigător
| passispass a răspuns:

Asa imi face si mie mereu... doar dupa ce formatezi pc-ul, atunci imediat il instalezi. Dupa asta daca l-ai sters nu mai poti sa il instalezi dispare bara de incarcare ca la tine.

Instaleaza mozilla. acesta e cel mai bunwinking

| SimionAlexandru69ever explică (pentru passispass):

Gata mersi frate pentru ajutor dar mi-am instalat cumva singur

3 răspunsuri:
| ELEMENT3110 a răspuns:

Incearca Rock Melt ca poti sta pe facebook, youtube si net in acelasi timp pe aceeasi pagina.

| icEmaN10 a răspuns:

Asigurate ca ai toate driverele instalate happy