| VladGangstaBoy a întrebat:

Mi-am luat Call of Duty 5 World at War acum ceva timp si mi-a mers struna,atunci aveam 2GB Ram!
Acum mi l-am luat din nou pe Pc-ul meu cu urmatoarele configuratii:
procesor AMD Ahlon II x2 240 cu 2.80 GHz
placa video ATI Radeon HD 4300/4500 Series cu 3GB Ram si DX11
Nu stiu de ce,dar acum jocul imi merge mai greu si mi-adat chiar si Blue screen odata cand am iesit din joc!
Cine imi poate spune de ce imi merge asa prost si cum as putea remedia situatia are Fuuuuundaaa!

Răspuns Câştigător
| M1hai a răspuns:

Nul mai juca, are nuss ce cerinte foarte mari, nu inteleg motivul
joaca call of duty modernwarfare 2, 3