| VladGangstaBoy a întrebat:

Mi-am luat Call of Duty 5 World at War acum ceva timp si mi-a mers struna, atunci aveam 2GB Ram!

Acum mi l-am luat din nou pe Pc-ul meu cu urmatoarele configuratii:

procesor AMD Ahlon II x2 240 cu 2. 80 GHz

placa video ATI Radeon HD 4300/4500 Series cu 3GB Ram si DX11

Nu stiu de ce, dar acum jocul imi merge mai greu si mi-adat chiar si Blue screen odata cand am iesit din joc!

Cine imi poate spune de ce imi merge asa prost si cum as putea remedia situatia are Fuuuuundaaa!

Cer ajutor urgent!

Răspuns Câştigător
| Tzuna a răspuns:

Aparitia blue screenului poate fi si din cauza ca nu ai driverele potrivite pentru placa video...incearca si fa-ti un update de drivere si instaleaza jocul din nou.
aici ai un link de unde poti descarca jocul : http://h33t.com/details.php?id=b34859c5554c7eacabaa98ff39f94d87388b73f3

Bafta multa!

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Si placile video ati din seria 4000 nu suporta direct X 11.

| eutunoilafilm a răspuns:

Toate componentele is bune.Si eu am world at war si imi merge foarte bine cu 2gb ram procesor foarte putin mai bun ca al tau si placa video putin mai slaba ca a ta.Eu iti recomand sa il iei de pe alt site.Eu l am luat de pe file.list.
Bafta!