| ManStar a întrebat:

Mi-am luat de pe net World Of Tanks dupa ce am dat play mi se deschide clientu si apoi se inchide brus.L-am dezisalta am sters tot ce avea legatura cu WoT, dar tot asa face. nu stiu ce trebuie sa fac, va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Placa video flasneta.

6 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Nu te mai chinui cu acest joc. Este un joc greu de stapanit si nu numai atat dar deja este populat de bots.

| ManStar explică (pentru SilviaDulcik):

Nu te-am intrebat daca are bots sau daca e greu, ei vreau sa ma joc.

| SilviaDulcik a răspuns (pentru ManStar):

As vrea sa te ajut dar nu stiu de ce primesti aceea eroare. Nu esti singurul cu aceasta problema.

| KodrutZ a răspuns (pentru ManStar):

Daca vrei sa te joci ar fi o idee sa ne zici si ce configuratie are calculatorul tau, ca nu ghicim. Cu 1 sau 2 GB de ram si Windows XP se intimpla foarte des sa crape de nebun.

| ManStar explică (pentru KodrutZ):

3.5G RAM, Dual Core 3.4, GeForce 6200 TurboCache de 512MB, hard 120Gb. Ar fi mai bine sa fac Windows 7?

| KodrutZ a răspuns (pentru ManStar):

Ar fi mai bine sa iti iiei macar o placa video mai de prin 2010 incoace...

| KodrutZ a răspuns (pentru ManStar):

Placa video flasneta.