| sebim8lol a întrebat:

Buna TPU mi-am scanat calculatorul de virusi si am gasit virusul Turkojan si inca 6 virusi despre virusul Turkojan vreau sa va intreb este daunator? Dupa ce mi-am sters virusii jocurile ar trebui sa imi mearga mai bine?

Răspuns Câştigător
| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Virusul Trojan este foarte daunator din prima zi in care se afla in pc-ul tau.
Pe parcurs el vazand ca nu ii se da importanta se va face mai "mare" si va fi mai periculos de asta e racomandat sa facem in fiecare saptamana cate o scanare de virusi.
Jocuri bineinteles ca iti vor merge mai bine, dar nu virusii dauneaza jocurilor(bine si ei dauneaza dar putin), un pc incarcat cu programe care nu sunt de folos, aprinderea a multe programe in timpul jocului, astea dauneaza mult la jocuri;)
P.S Fa si tu o vizualizare http://www.youtube.com/watch?v=qFvawt5PjT8&feature=youtu.be si daca ti-a placut as fi recunoscatoare sa dai Like :D