| denisu22 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la depozit pe metin2 earth si nu stiu cum sa o schimb.Ma puteti ajuta? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| xXxDragosHHHxXx a răspuns:

Intrii pe site-ul oficial de la earth si te loghezi acolo cu contul tau si spune am uitat parola de la depozit. dai pe aia iti apare prin email si bagi tu noua parola pe care o vrei :d

| denisu22 explică (pentru xXxDragosHHHxXx):

Dar imi cere parola de stergere caracter.Si imi aparea acolo unde mi-am facut contul apare codul.Si zice ca e incorect.Si aveam posedata si neinsufletite in depozitcrying(Sunt distrus

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intri pe ehart te lochezi..Si dai am uitat parola. O sa primesti email cu parola nou ori sa o schimbi tu.Astai tot sper ca te-am ajutat e foarte simplu.

| denisu22 explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat
Multumesc mult!