| Alexandrup a întrebat:

Niste jocuri misto pentru Samsung Galaxy Y?

Răspuns Câştigător
| bmwpassion a răspuns:

Am si eu Samsung Galaxy Y si ti-as putea recomanda niste aplicatii si niste jocuri interesante.
Sa incepem.
1.Coin Dozer
2. Zedge
3.Basketball Shot
4.Dr.Parking
5.NinJump
6.Angry Birds (Rio, Space...)
7.Don2
8. Temple Run Brave
9.Toate aplicatiile din gama GO care sunt foarte interesante.Iti modifica meniul, mesajele, apelurile si iti arata precis cat la % mai ai baterie. ( GO Launcher EX, GO Power, GO SMS...ETC.)
Sper ca ti-am fost de folos!

| Alexandrup explică (pentru bmwpassion):

Mi se pare ca go launcher se misca greu asa ca am baga launcher.in rest sunt niste idei foarte bune.Ai funda!

2 răspunsuri:
| Staicu_Cristi_1998 a răspuns:

Buna. daca ai internet intri in magazin play si vezi acolo undeva ca o sa scrie jocuri dai acolo si vezi ca sunt mai multe variate 1) cu plate iti apare direc 2)gratis trebuie sa dai ori in stanga ori in dreapta... succesc happy