| alinutzalove a întrebat:

nu mai pot sa intru pe mess.imi scriu parola si imi apare k nu e corecta.cred ca cineva mi. a schimbat. o. si cand dau sa mi-a schimb imi apare k parola nu poate fi schimbata online. ce sa fac? dau funda mare!

4 răspunsuri:
| TheRoyalHH a răspuns:

Acum cate-va zile asa mi s-a intamplat si mie si mi-am schimbat-o dai la ala din mijloc for... si pune parola care crezi uh ca o ai si schimbatio si poti intra din ou

| alinutzalove explică:

Pai am dat acolo.si imi apare ca nu poate fi resetata online.,

| TheRoyalHH a răspuns:

Dai add razvanel_razv te ajut eu

| TheRoyalHH a răspuns:

Atunci nu stiu scuze de id dar m-am derutat pe TPU mai incarca o data la ala forgo password si iti da un site si ti-o schimbi