| TheFeeye a întrebat:

Aveam un cont pe cinemagia.ro si acum nu ma mai lasa sa intru, si incerc de cateva zile sa imi accesez contul. Mi-am schimbat de cateva ori parola si tot nu ma lasa. Dupa ce imi schimb parola apare chestia aia : cu 'acum ti-ai schimbat parola poti intra pe contul tau aici' si ma pune sa imi scriu username-ul si parola noua, si cand dau sa intru, imi spune ca am gresit username-ul sau parola.
Cum pot face sa imi intru din nou pe cont sau macar sa contactez un admin?
Nu vreau sa imi fac alt cont.
Dau funda si votbatting eyelashes.

1 răspuns:
| Alexandrius a răspuns:

Peei ai gresit idul inseamna sau faci ceva gresit ( scrii cu majuscule, space sau gresesti original laughing ) [ funda daca te-am ajutat ]