| allexandraaaaa a întrebat:

nu pot deschide jocuri descarcate, precizez ca am windows 7.Imi trebuie vreun program pentru a rula jocuri? Daca da, ce program?

1 răspuns:
| ThEEmperoR a răspuns:

Iti trebuie crack pentru jocurile descarcate. Daca stii sa instalezi cu daemon tools, instaleaza-l si dupa: te duci in my computer si vezi undeva icoana jocului. Intri in ea si pe undeva trebuie sa scrie crack (bin, system etc.) si cauti numele jocului ".exe". Exemplu: gta san andreas: ma duc my computer, am vazut icoana jocului, ma duc in ea, am vazut un folder numit "crack", copii "gtasa.exe", ma duc in folderul unde am instalat jocul si dau copy paste peste gtasa.exe.