| FrameR a întrebat:

Nu prea ma pricep la informatica si as vrea sa stiu si eu daca mi-ar merge Transformers Fall of Cybertron pe laptop Acer:
CPU:Intel(R) Celeron(R) CPU B815 @ 1. 60GHz
RAM:2 GB
OS:Microsoft Windows 7 Ultimate Edition (build 7600), 32-bit
Video Card:Intel(R) HD Graphics
Pixel Shader version: 4.1
Icon Vertex Shader version: 4.1
Icon Dedicated Video RAM: 128 MB
Daca merge pe ce setari si cati FPS big grin Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| FrameR explică:

Alexx200202 stiu deja de site-ul asta dar dupa cum am spus si mai sus: Nu ma prea pricep la informatica si nu le am cu componentele si astea. Si pe Game Debate trebuie sa platesc ca sa-mi pot face cont :C Spune-mi tu o parere big grin

| alexx200202 a răspuns:

Http://www.game-debate.com/....../index.php
Incearca aici dar m-am uitat si vad ca nu-ti merge dar poate am gresit deci incearca sa folosesti acest site.

P.S la video card ai zis doar Intel hd graphics si cred ca ar mai fi trebuit ceva

| FrameR explică (pentru alexx200202):

Daca ai putea sa-mi spui parerea ta macar ar fi bine. Dupa cum a spus Nu ma prea pricep la informatica si nu le am cu componentele si astea. Si pe Game Debate trebuie sa platesc ca sa-mi pot face cont :C Spune-mi tu o parere big grin

| alexx200202 a răspuns (pentru FrameR):

Deci nu te pricepi straight face
Dar o intrebare:Ai CCleaner?
Daca da uita-te cand il deschizi ca-ti da acolo

P.S Daca dai pe Can I Run It nu costa bani am incercat de multe ori!

Vad ca joci LoL dupa poza de profil si (daca vrei) poti sa-mi zici username-ul tau sa te bag la prieteni

| ramintheone a răspuns:

Nu iti merge...trebe sa ai 512 video ram.

| Ciprianlike724 a răspuns:

Intra pe acest site si testeaza-ti jocul:
http://systemrequirementslab.com/cyri