| LoOveYoOu a întrebat:

Nu stiti cum pot face rost la jocul Street Gears de bani din aia gpotato da fara sa ii cumpar big grin daca merge funda big grin

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Exista o posibilitate sa faci rost de foarte putini gpoti, daca intrii acolo unde iti arata cati bani ai in cont vezi ca scrie undeva "free gpots" si intrii acolo, o sa-ti dea anumite chestii de vazut (ceva reclame, idk) si unele formulare de completat.
Mie personal nu mi-o placut sa-mi pierd vremea cu asta, dar am auzit de unii care au facut 4-5$ in gpots in fiecare luna, ceea ce nu-i rau daca vrei sa-i folosesti doar pe lucruri esentiale.

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

Te-ai descurcat? big grin
Si eu am fost/sunt client gala, numa' ca eu am jucat Rappelz. big grin