| cristianocrd77 a întrebat:

nu stiu daca am postat unde trebuie.am o problema cu camera web de la laptop.un Lenovo g500...am instalat toate driverele si de pe site-ul Lenovo si cu programe de cautat drivere gen agent, genius nici cu driverele de pe cd-ul lui.problema e ca nu merge pe nici un windows.nici 7 ultimate nici 8.0 sau 8.1.stie careva o solutie? Va multumesc

1 răspuns:
| Circu_Mircea_1989 a răspuns:

Sa inteleg ca nu iti merge? Poate nu iti merge deloc nu e buna.