| Ionut_Axente_1996 a întrebat:

Detin un laptop Lenovo B50 si am o problema cu audio-ul, am instalat drivere-le de la realtek pentru acest model si am dat si la troubleshooter, dar tot nu merge audio-ul, stie cineva o solutie? Am windows 10 pro

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Dezinstalează driverul audio existent și instalează-l pe acesta: https://drivers.softpedia.com/......-bit.shtml

| Raducons a răspuns:

Trebuie repornit dupa instalare si verifica la volum sa nu fie oprit, daca nu merge reinstaleaza driver-ul