| AlexSarariu a întrebat:

Am si eu o intrebare de ce atunci cand fac o poza cu print screen la consola la Counter-Strike intru in Microsoft World dau ctrl+v o salvez si intru pe un site de upload si dau sa uploadez poza imi spune invalid filetyp. Cine stie raspunsul ca sa rezolv problema dau funda. O zi Buna!

Răspuns Câştigător
| Neb1 a răspuns:

Poi mai bine o faci in pain cu ctrl+v si uploadeaza pe site-ul asata http://tinypic.com/

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Pai cu ce extensie salvezi poza din paint? Cu bmp png sau jpg ar trebui sa mearga.

| danmidnight a răspuns:

Se intampla, ia-o de pe www.postimage.org nu cum ar fi fisiere si image shack us, BAFTA!