| dydododostar a întrebat:

Nu stiu de ce nu imi merge facebook-ul cand intru pe site.Imi tot apare in loc de Facebook ceva site vk (habar n-am ce e)va rog ajutati-ma dau funda happyCum sa mearga?

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Dezinstalează-ți toolbar-urile (Control Panel, Add or Remove Programs), șterge-ți cookie-urile sau memoria Cache. Probabil ai ceva addonuri sau pluginuri. Reinstalează-ți browserul de web, setează homepage-ul și verifică dup-aia. Pentru instalare poți folosi http://ninite.com/, ăsta downloadează și instalează programele gratuite fără să mai faci ceva, doar bifezi ce vrei.