| KarlutzaAlexutza a întrebat:

Nu stiu ce se intampla, dar, Facebook-ul meu nu merge. straight face Adica, intru pe Google, caut Facebook, intru pe site. si imi apare un rahat. straight face laughing Nu stiu cum sa ma exprim. adica pur si simplu imi arata ca un fel de mozaic. sau ceva de genul. straight face Si, am incercat sa'mi downloadez Facebook pentru laptop. straight face nici acolo nu vrea sa mearga. rolling eyes Am incercat peste tot sa intru pe Facebook, dar pur si simplu nu merge! Ce trebuie sa fac ca sa functioneze din nou? sad
Funda pentru cine ma ajuta. puppy dog eyes3

Răspuns Câştigător
| Sorinutsu a răspuns:

Buna, sterge istoricul la browser, cookie urile, eventual incearca alt browser cum a zis colegu, vezi ca unele antivirusuri au protectie pentru web, sa nu ai pagina blocata, dar daca stergi istoricul, parolele salvate, cookie, parerea mea este ca va merge, revino cu un edit, cius

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Fa o resetare la cache-ul de la browser, posibil ca este corupt cu ccleaner http://www.softpedia.com/get/Security/Secure-cleaning/CCleaner.shtml

| Asdfghjkl99 a răspuns:

Poate e de vina browser-ul pe care il folosestithinking Incearca altul si poate asa va merge.Bafta! happy